Chalet in Sankt Anton met sauna, stoombad en verwarmd buitenzwembad
De wellness is een van de kenmerken waarmee Chalet Cirrus zich onderscheidt. Na een dag op de pistes van Ski Arlberg kunt u ontspannen in de Finse sauna, het stoombad of de aparte ontspanningsruimte. Daarnaast beschikt het gebouw over een verwarmd buitenzwembad, zodat u ook tijdens koude winterdagen comfortabel buiten kunt zwemmen.
Het zwembad en de wellness worden gedeeld met de gasten van Chalet Nimbus en Chalet Stratus. Het gaat dus niet om privéwellness die uitsluitend bij Cirrus hoort. Voor families en vriendengroepen die na het skiën graag nog even samen ontspannen, zijn deze gedeelde faciliteiten een waardevolle aanvulling op het verblijf.
Ook binnen sluit de sfeer aan op het ontspannen karakter van het chalet. Hout, natuursteen en moderne materialen zorgen voor een eigentijdse Alpenuitstraling. De woon- en eetkamer vormt het centrale punt van Cirrus. Hier kunt u samen iets drinken, de skidag bespreken of bij de open haard ontspannen voordat het diner wordt geserveerd.
Accommodatie met drie slaapkamers met ieder een eigen badkamer
Chalet Cirrus beschikt over drie ruime slaapkamers. Iedere slaapkamer heeft een eigen moderne badkamer met inloopdouche. Hierdoor hoeft u de badkamer niet met het volledige gezelschap te delen en behoudt iedereen voldoende privacy tijdens de vakantie.
De indeling is geschikt voor meerdere stellen, een familie met kinderen of een kleine vriendengroep. De combinatie van een gezamenlijke woonruimte en een eigen badkamer bij iedere slaapkamer maakt het chalet overzichtelijk en comfortabel voor een verblijf met 6 tot 7 personen.
Chalet Cirrus in Sankt Anton combineren voor groepen tot 26 personen
Een bijzonder voordeel van Cirrus is de mogelijkheid om het chalet te combineren met Chalet Nimbus en Chalet Stratus. De drie chalets bevinden zich in hetzelfde gebouw en bieden samen plaats aan maximaal 26 personen.
Deze opzet is praktisch voor grotere families, vriendengroepen, verenigingen en bedrijven die graag op dezelfde locatie verblijven, maar niet voortdurend alle woon- en leefruimtes met de volledige groep willen delen. In het gebouw is bovendien een lift aanwezig, waardoor de verschillende verdiepingen eenvoudig bereikbaar zijn. Ieder gezin of deel van het gezelschap kan een eigen chalet gebruiken, terwijl alle gasten toegang hebben tot de gedeelde wellnessfaciliteiten. Ook de maaltijden worden per chalet geserveerd, waardoor ieder gezelschap in de eigen woon- en eetruimte dineert.
Reist u met een kleiner gezelschap, dan kunt u Cirrus als zelfstandig chalet reserveren. Voor grotere groepen kunnen Cirrus, Nimbus en Stratus, afhankelijk van de groepsgrootte en beschikbaarheid, met elkaar worden gecombineerd.
De pistes van Sankt Anton binnen handbereik
Chalet Cirrus ligt in Sankt Anton am Arlberg, een van de bekendste wintersportplaatsen van Oostenrijk. Vanuit Sankt Anton heeft u toegang tot Ski Arlberg, een uitgestrekt skigebied met volop mogelijkheden voor zowel ervaren wintersporters als recreatieve skiërs en snowboarders.
Cirrus ligt op een rustige locatie, met een skibushalte vrijwel voor de deur. Met de gratis skibus bent u binnen enkele minuten in het centrum en bij de gondels van Sankt Anton. Ook na het skiën kunt u de bus terug naar het chalet nemen, zodat u niet met uw skimateriaal van en naar de liften hoeft te lopen.
Het centrum is ook te voet bereikbaar. Houd er rekening mee dat de wandeling richting het centrum grotendeels bergafwaarts gaat en de terugweg naar het chalet omhoog loopt. Voor gezinnen met jonge kinderen of gasten die met skischoenen en skimateriaal onderweg zijn, is de skibus daarom doorgaans de comfortabelste keuze.
Na het skiën kunt u de levendige sfeer en après-ski van Sankt Anton opzoeken of juist terugkeren naar het chalet voor een ontspannen moment in het verwarmde buitenzwembad, de sauna of de woonkamer.
Verzorgd op wintersport met Wens Chalets
Tijdens uw verblijf in Cirrus geniet u van de verzorgde chaletformule van Wens Chalets. Onze chalethosts verzorgen het ontbijt en bereiden op zes avonden per week een driegangendiner. Zo hoeft u na een actieve wintersportdag niet zelf boodschappen te doen, te koken of de keuken op te ruimen.
De verzorging is persoonlijk en informeel. Waar mogelijk houden onze chalethosts rekening met vooraf doorgegeven dieetwensen, allergieën en andere maaltijdvoorkeuren. Dranken zijn eveneens inbegrepen, met uitzondering van sterke drank.
Cirrus leent zich goed voor dit verzorgde dagritme. Na terugkomst uit het skigebied kunt u eerst ontspannen in de wellness of het verwarmde buitenzwembad. Daarna schuift u in het chalet aan voor het diner en heeft u de rest van de avond alle tijd voor uw eigen gezelschap.
Wat gasten waarderen aan Chalet Cirrus in Sankt Anton
In de ervaringen van eerdere gasten worden vooral de wellness, de verbinding met de skiliften, de maaltijden en de persoonlijke aandacht van de chalethosts genoemd.
“Chalet Cirrus is comfortabel en biedt een goede prijs-kwaliteitverhouding. De bedden waren erg comfortabel en de badkamers modern, met goede douches en voldoende warm water. Na het skiën genoten we vooral van het verwarmde zwembad, de sauna en het stoombad. De skibus stopt praktisch voor de deur en brengt u in enkele minuten naar het centrum. Terug duurt de busrit wat langer en lopend gaat het bergopwaarts, iets om rekening mee te houden met jonge kinderen. Voor onze familie werkte de ligging echter prima en we hebben een heerlijke vakantie gehad.”
Sacha, verbleef met 5 personen in Chalet Cirrus, Sankt Anton am Arlberg
“Wij verbleven in maart in Chalet Cirrus en hebben een heerlijke week gehad. Het verwarmde zwembad met bubbels, de sauna en het stoombad waren ideaal om na een skidag te ontspannen. De skibus stopt op ongeveer 50 meter en brengt u in circa vijf minuten naar de skilift; naar het centrum kunt u ook in ongeveer een kwartier lopen. Onze hosts verzorgden vrijwel iedere dag een heerlijk diner en namen daarna ook het afruimen en de afwas voor hun rekening. Voor ons was Cirrus een fijne uitvalsbasis voor Sankt Anton en Ski Arlberg.”
Pia Brugman, verbleef met 6 personen in Chalet Cirrus, Sankt Anton am Arlberg
“Wij verbleven in Chalet Cirrus met vier volwassenen en drie kinderen jonger dan acht jaar en vonden het chalet bijzonder geschikt voor gezinnen. Het verwarmde zwembad bevindt zich op dezelfde verdieping en ook de ruime en zeer schone wellnessfaciliteiten waren na het skiën een groot pluspunt. De hosts waren behulpzaam en flexibel en ook met de kinderen werd bij het eten goed rekening gehouden. Wij zouden Chalet Cirrus zeker aanraden voor een wintersportvakantie met kinderen.”
Spruha Patel, verbleef met 7 personen in Chalet Cirrus, Sankt Anton am Arlberg
Voor wie is Chalet Cirrus in Sankt Anton een goede keuze?
Volgens wintersportspecialist Mikki van Wens Chalets is Cirrus vooral interessant voor gezelschappen die een comfortabel chalet willen combineren met uitgebreide mogelijkheden om na het skiën te ontspannen. Met drie slaapkamers en een eigen badkamer bij iedere slaapkamer is deze accommodatie in Sankt Anton zeer geschikt voor meerdere stellen, gezinnen en kleine vriendengroepen.
De mogelijkheid om Cirrus te combineren met Chalet Nimbus en Chalet Stratus maakt het chalet daarnaast aantrekkelijk voor grotere gezelschappen. U verblijft samen in hetzelfde gebouw, terwijl ieder deel van de groep de privacy en eigen leefruimte van een afzonderlijk chalet behoudt.
Wij raden Chalet Cirrus vooral aan wanneer u waarde hecht aan:
- Een verwarmd buitenzwembad en uitgebreide wellness na het skiën;
- Een eigen badkamer bij iedere slaapkamer;
- Persoonlijke verzorging door chalethosts;
- Een praktische skibusverbinding met het centrum en de skiliften van Sankt Anton;
- De mogelijkheid om met maximaal 26 personen in hetzelfde gebouw te verblijven.
Zoekt u specifiek naar een ski-in/ski-outchalet of wellnessfaciliteiten die uitsluitend door uw eigen gezelschap worden gebruikt? Dan is Chalet Cirrus mogelijk minder passend en kunt u ook een van onze andere chalets bekijken. Cirrus ligt namelijk niet direct aan de piste en het zwembad en de wellness worden gedeeld met de gasten van Chalet Nimbus en Chalet Stratus. Voor veel gasten weegt dit echter ruimschoots op tegen de combinatie van comfort, wellness, persoonlijke verzorging en de goede bereikbaarheid van het skigebied.
Deze accommodatie in Sankt Anton boeken
Wilt u Chalet Cirrus reserveren voor uw familie of vriendengroep, of bent u benieuwd naar de mogelijkheden om Cirrus te combineren met Nimbus en Stratus? Bekijk de actuele beschikbaarheid en prijzen of vraag direct een vrijblijvende offerte aan. Onze wintersportspecialisten denken graag met u mee over een eventuele chaletcombinatie, de verdeling van de slaapkamers en uw verblijf in Sankt Anton am Arlberg.